وب سایت در حال بروز رسانی است

وب سایت رسمی مجموعه فرکشت در حال بروز رسانی است.

سوالات متداول

در بخش سوالات متداول فرکشت سعی بر این کردیم تا ابهامات اولیه در خصوص گیاهان و یا فضای سبز مدنظرتان را پاسخ دهیم. با این وجود در صورتی که همچنان سوال یا سوالات مدنظرتان بی پاسخ مانده است میتوانید بصورت مستقیم از طریق چت آنلاین و یا تماس با شماره های فرکشت با کارشناسان ما مطرح کنید.

یکی از جدیدترین روش­هایی که در سطح جهانی مورد استقبال قرار گرفته است، تغذیه­ گیاهان به روش درون­درمانی می­باشد. برای این منظور، سوراخی در ساقه یا تنه­ی گیاه ایجاد می­شود، سپس محلول­های تغذیه­ای متناسب با نیاز گیاه تهیه و از طریق سوراخ به گیاه تزریق می­شود.

در تغذیه به روش درون درمانی، گیاه مستقیما عناصر غذایی را از طریق سیستم آوندی دریافت می کند. بنابراین در این روش ضمن کاهش مصرف کود، افزایش عملکرد را به همراه خواهد داشت.

در حال حاضر تغذیه گیاهان به روش درون درمانی برای درختان و درختچه­های موجود در فضای سبز، نخیلات، درختان میوه مانند بادام و زردآلو توسط شرکت فرین کشت تابان انجام شده است.

برای ارتباط و دریافت مشاوره می­توان به وب­سایت رسمی شرکت فرین کشت تابان مراجعه و فرم دریافت مشاوره را تکمیل نمایید. همچنین از طریق شماره تماس مشاوران می­توانید در ساعات فعالیت شرکت، مشاوره دریافت کنید

شما می­توانید به وب­سایت رسمی شرکت فرین کشت تابان مراجعه و در قسمت خدمات کشاورزی تقاضای قرارداد خود را ارسال کنید.ش

درون­درمانی یکی از جدیدترین روش­هایی  است که در آن آفت‌کش‌ها به صورت هدفمند به ساقه یا تنه گیاهان تزریق می­شود و به عنوان جایگزین روش­های معمول سمپاشی، معرفی می­شود.

با توجه به اثربخشی چندساله­ی برخی از آفت­کش­ها، تزریق آفت­کش­ها به ساقه یا تنه­ی گیاهان نسبت به روش معمول سم­پاشی، از نظر اقتصادی به صرفه­تر و بهتر است. همچنین  این روش به کاهش آلودگی­های زیست­محیطی کمک می­کند.

در حال حاضر درون درمانی برای کنترل آفات چوبخوار و برگخوار فضای سبز و باغات به ویژه نخیلات، درختان میوه­ی بادام و زردآلو توسط شرکت فرین کشت تابان استفاده شده است.

خیر، به دلیل اینکه در روش درون درمانی سموم موثر به ساقه یا تنه گیاه تزریق می­شود موجب افزایش راندمان مواد تزریق شده، کاهش آلودگی زیست محیطی، کاهش خطر برای کارگران در معرض سموم نسبت به روش معمول، کاهش آسیب به ارگانیسم‌های غیرهدف گیاه می­شود.

برای ارتباط و دریافت مشاوره می­توان به وب سایت رسمی شرکت فرین کشت تابان مراجعه و فرم دریافت مشاوره را تکمیل نمایید. همچنین از طریق شماره تماس مشاوران می­توانید در ساعات فعالیت شرکت، مشاوره دریافت کنید.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.