درباره ما

تغییرات اقلیمی الزامات خاص خود را به همراه آورده است. برخورد حرفه ای و علمی با درختان و فضای سبز لازمه حفظ عرصه های گیاهی در شرایط کم آبی، گرمای بیش از اندازه هوا، ریز گردها و آلودگی هواست. ما به شما کمک میکنیم بهترین راه را انتخاب کنید.

شرکت تعاونی فن آوران پژوهش گستر کشاورزی (فناپک) به شماره ثبت 53003 به عنوان بخش خدماتی گروه بین المللی کشاورزی فرکشت توسط فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی اصفهان با هدف ارائه خدمات با کیفیت و دانش بنیان در زمینه مهندسی فضای سبز و باغداری پایه گذاری شد.

تغذيه گياهي صحيح ، يكي از عوامل مهم در بهبود كمي و كيفي توليد محصولات كشاورزي و باغي مي باشد . اضافه نمودن صحيح مواد غذايي به خاك بيشترين تاثير را براي تثبيت عملكرد در اختيار كشاورز قرار مي دهد چرا كه عدم تعادل عناصر غذايي ، باعث اختلال در سوخت و ساز و رشد و نمو گياهان مي شود و به دليل ورود تنش مستمر به گياه ، توليد به شدت كاهش مي يابد. اكثر محصولات زراعي و باغي تنها جزئي از نياز هاي خود را از خاك تامين مي نمايد و بقيه را بايستي از كودهاي شيميايي، كودهاي حيواني، كودهاي مايع يا محلول پاشي بر روي سطح برگ تامين نمايد. بنابراين كشاورزان بايد از روي علائم بوجود آمده ، كمبودها و نيازهاي گياه را با افزودن مواد مغذي به خاك و يا محلول پاشي بر روي برگ ها ، برطرف نمايد.

شرکت کشاورزی کیمیا کشت پرگاس تولیدکننده انواع كودهاي کشاورزی ، مفتخر است با هدف افزايش بهره وري در راستاي ارتقاء كيفيت و كميت محصولات و توسعه بخش كشاورزي گام بردارد.