فرصت استثنایی استخدام 

پاره وقت و حتی تمام وقت در

پایگاه دانش کشاورزی

عنوان شغلی: تولید کننده محتوای وب سایت

در آمد نقدی

آموزش های رایگان

ورود به بازار کار

ارتباط با اساتید مطرح

حضور در دنیای مجازی

ارتقا و آینده شغلی

دانشگاه صنعتی اصفهان

دانشکده کشاورزی

فرکشت

خدمات نوین کشاورزی و فضای سبز

همراهی علــم  و صنعت

در کنار دانشگاه و بازار تجربه کسب خواهید کرد.

سلامی سبز از فرکشت

فرکشت یک شرکت فعال در زمینه کشاورزی است که اعضای آن از دانش آموختگان و اساتید در کنار فعالان این صنعت می باشد. 

یکی از مهمترین رسالت های مجموعه فرکشت هم مسیر کردن صنعت با علم کشاورزی است. در این سال توانسته با تلفیق علم و تجربه در صنعت کشاورزی نتایج مطلوبی را کسب و همچنین با همکاری برندهای بین المللی همچون فرتینجکت اسپانیا محصولات و روش های نوآوری همچون درون درمانی برای درمان درختان باغی و فضاهای سبز شهری بومی سازی و تولید کند.

آرزوی فضای سبز و سالم برای سرزمینی شاداب و داشتن باغات و زمین های کشاورزی پر محصول و البته پُر بازده آرزویی است که تیم جوان فرکشت در مسیرش  برای محقق کردن آن قدم گذاشته است.

ما خوب می دانیم در مسیری سخت قدم گذاشته ایم زیرا از یک سو اقلیم خاص ایران و از سوی دیگر روش ها و فرهنگ های منسوخ شده در میان کشاورزان، باغداران و البته ارگان های کشوری اهداف ما را تحت تاثیر قرار داده اند.

 از این رو نیازمند افرادی هستیم که ذهنشان را واژه کشاورزی احاطه کرده است تا در  با آنها در کنار تیم حرفه ای فرکشت سهمی در تحقق این آرزو داشته باشیم.

آرزوی ما، همراهی شما

به نام شما به کام کشاورزی ایران!

انتشار مطالب بنام نویسنده

ما در فرکشت به افرادی نیازمندیم تا در خصوص موضوعات مرتبط با کشاورزی مطالب متنی با کیفیت تهیه و با نام خودشان در وب سایت فرکشت در بخش پایگاه دانش این مجموعه منتشر کنیم تا بتوانیم علاوه بر ایجاد بانک اطلاعاتی مفید برای کشاورزان، باغداران و مسئولین فضای سبز کشور کمکی کنیم برای توسعه این صنعت مهم در ایران عزیزمان.

در فرکشت آموزش خواهید دید.

در طول فعالیتتان از بدو شروع ما در کنارتان هستیم، تجربه تولید محتوای متنی و آشنایی  با دنیای اینترنت، دیجیتال مارکتینگ و فضای وب سایت بسیار در پیشرفت شما موثر است اما با این وجود اگر با هر یک از این بخش ها آشنایی ندارید کارشناسان ما در کنارتان خواهند بود که در کارتان پیشرفت کنید.

در فرکشت، تنها نخواهید بود.

در فرکشت ما یک تیم هستیم!

همین حالا فرم همکاری را پُر کنید

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.